YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor
 
22 Nisan 2013
 
YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, madencilik sektöründe kilit önem tasiyan konferans, fuar ve kongrelerde, sirketin Metal ve Madencilik bölümünün CEO’su Alp Malazgirt, Ph. D.’nin de katilimiyla boy gösterdi. Madencilik ve limancilik sektörlerinin Türkiye’de ve dünyada liderleri arasinda yer alan YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, ulusal ve küresel olarak ün kazanmis önemli madencilik etkinlik ve organizasyonlarina üst düzey yöneticileriyle katilim gösterdi.

Grup, son olarak grup 16-19 Nisan tarihleri arasinda Kemer, Antalya’da Limak Limra Hotel’de gerçeklesen Türkiye 23. Uluslararasi Madencilik Kongresi ve Sergisi (IMCET 2013)’ne katildi. Kongrede Dr. Malazgirt ve Maden Mühendisi Baris Elçi, konusu krom zenginlestirmede Türkiye’deki ilerlemeler olan “Turkish Progress and Chrome Beneficiation” baslikli makalenin sunumunu yaptilar. Makalenin ana temasi, son 30 yilda teknik know-how ve teçhizat saglayicilarindaki gelismelerle beraber Türkiye’deki krom zenginlestirme sanayisinde görülen gelismelere isik tutmaktir.

Yilin ilk aylarinda YILDIRIM SIRKETLER GRUBU yöneticileri, 18-22 Mart tarihleri arasinda gerçeklestirilen Mines & Money Hong Kong 2013 Konferansi’na katildilar. Konferansta grubu ve grup istiraklerinden YILKROM rezervlerini uluslararasi yatirimcilara tanitmak amaciyla bir fuar standi açildi. Grubun satis müdürleriyle birlikte ICDA Konferansi’na katilan YILDIRIM SIRKETLER GRUBU Icra Kurulu Baskani Yüksel YILDIRIM, konferansin ikinci gününde krom ve ferrokrom piyasasinin durumunu, piyasa arz ve talep dinamiklerini ve ayrica krom piyasasinda fiyat tahminlerini içeren bir sunum gerçeklestirdi.

24-25 Nisan’da ise Dr. Malazgirt, davetli konusmaci olarak Ataköy Sheraton Oteli’nde gerçeklesecek 2. Avrasya MENA Madencilik Zirvesi’ne katilacak ve “Madencilikte Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Isletmecinin Perspektifi” baslikli bir sunum yapacaktir. Dr. Malazgirt ayrica  Türkiye’nin büyümesinde madencilik sektörünün önemine dikkat çekmek için 18-20 Haziran tarihleri arasinda Istanbul Kongre Merkezi’nde gerçeklesecek olan Turkey Mining Show 2013’e de katilacak. Dr. Malazgirt’in Turkey Mining Show için hazirlanan elektronik kitapta yer alan röportajini asagidaki resimlere tiklayarak okuyabilirsiniz.

 
  Adres : Yildirim TOWER Plaza, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2019