YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yılmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Şirketini Satın Aldı   Acı Kaybımız   Demokrasiye sahip çıkıyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatırımına Yılport Holding imza attı   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satın Alımı Mechel`in Krom Varlıkları Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM ŞİRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diğer Uluslararası Madencilik Konferanslarında Boy Gösteriyor   Avrupa`nın en iyi 10 şirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDİNG`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDİNG, ROTAPORT`u Bünyesine Kattı 
 

Demokrasiye sahip çıkıyoruz

Milli iradeye ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkışmayı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Bu zorlu dönemde el ele vererek kararlı bir duruş sergileyen aziz milletimiz, vatanımıza kasteden odaklara en güçlü cevabı meydanlarda tek yürek olup vermiştir. Karanlık 15 Temmuz gecesini aydınlığa erdiren yüce Türk milleti, aradan geçen süreçte daha da sıkı kenetlenerek, tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersi vermiştir.

Dünyanın 4 kıtasında, 21 ülkede Türk bayrağını gururla dalgalandıran Yıldırım Holding olarak, gücümüzü ve azmimizi aldığımız yüce milletimizin, devletimizin, cumhuriyetimizin ve demokrasimizin yanındayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizi global arenada yüceltmek için var gücümüzle çalışacağız.

Göstermiş oldukları cesaret ve dirayet ile demokrasiye ve toplumsal huzura kasteden bu darbe girişimini engelleyen ve sürecin hızla normale dönmesini sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a, Sayın Başbakanımız BİNALİ YILDIRIM’a, seçilmiş hükümetimize, milletvekillerimize, parti genel başkanlarımıza, vatansever silahlı kuvvetler mensuplarımıza, kahraman emniyet teşkilatımıza ve AZİZ TÜRK MİLLETİNE teşekkürü bir borç biliyoruz.

Demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Yaralıların hızla şifa bulmalarını temenni ediyoruz.

Birlik ve beraberlik geleneğimiz, toplumsal sağduyumuz ve sarsılmaz demokrasi kültürümüzle bu badireyi atlatan ülkemizin, daha da güçlenerek global arenadaki yükselişine devam edeceğine yürekten inanıyoruz.

Ali Rıza Yıldırım
Yüksel Yıldırım
Mehmet Yıldırım

YILDIRIM HOLDİNG

  Adres : Meydan Sokak No:1, Beybi Giz Plaza, Katlar: 3-4-6-10-11 34485 Maslak İSTANBUL TÜRKİYE
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2017