YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 
 Hukuki Sartlar

Asagida, YILDIRIM HOLDING A.S’ nin (YILDIRIM HOLDING A.S.) bu sitenin kullanicilarina sagladigi bilgi ve hizmetlere iliskin hükümler düzenlenmektedir. Kullanicilar isbu siteye girerek asagida belirtilen tüm sartlari anlamis, kabul etmis ve onaylamis sayilirlar.

1.Site’deki tüm dökümanlar YILDIRIM HOLDING A.S.’un mülkiyetindedir. Bu dökümanlar, on-line sistemde görüntülebilmeleri için gerekli olmasi disinda hiç bir sekilde kopyalanamaz, yeniden düzenlenemez / üretilemez. Yukarida belirtilenden bagimsiz olarak, sitenin sayfalarinin yazici çiktisi sadece kisisel kullanim için alinabilir.

2.YILDIRIM HOLDING A.S. web sitesinin virüs ve benzeri amaçli yazilimlardan arindirilmis olmasi için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almis olmakla birlikte, nihai güvenligin saglanmasi için kullanici, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayi saglamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanici, YILDIRIM HOLDING A.S.’un web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazilim ve isletim sistemlerinde olusabilecek tüm hata ve bunlarin dogudan yada dolayli sonuçlarindan YILDIRIM HOLDING A.S.’un sorumlu olmadigini kabul eder.

3.YILDIRIM HOLDING A.S. web sitesinde yeralan her türlü fiyat, bilgi, resim, açiklama ve haber (kisaca “bilgi”) sadece tanitim ve bilgi verme amaçlidir. Kullanici hiçbir sekilde, web sitesinde yer alan bilgilerin hatali oldugu yada bu bilgilere istinaden zarara ugradigi iddiasinda bulunamaz. Kullanici, bilgileri referans alarak bir islem yapmak niyetinde oldugunda, nihai ve güvenilir enformasyonu YILDIRIM HOLDING A.S. yetkililerinden temin etmekle yükümlü oldugunu ve web sitesinde yayinlanan bilgilerin güncel olmamasi nedeniyle YILDIRIM HOLDING A.S.’un herhangi bir sorumlulugunun bulunmadigini kabul eder.

4.YILDIRIM HOLDING A.S., sitenin içerigini diledigi zaman degistirme, kullanicilara saglanan herhangi bir hizmeti sona erdirme ve web sitesinde kayitli kullanici bilgi ve verilerini silme hakkini sakli tutar. YILDIRIM HOLDING A.S., web sitesinin hatasiz olmasi için her türlü tedbiri almis olmasina ragmen, sitede mevcut yada olusabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

5.Site içerisinde yeralan iletisim bölümünden kullanicilar tarafindan gönderilen bilgiler, YILDIRIM HOLDING A.S. ile kullanici arasindadir. Kisisel bilgiler, mahkeme/savcilik kararlari veya kisinin açik-yazili onayi disinda hiç bir sekilde 3. Kisiler ile paylasilmayacak, kopyalanmayacak, dagitilmayacak ve yayinlanmayacaktir.

6. Mahkeme ve/veya savciliklardan talep gelmesi ve /veya kullanicinin YILDIRIM HOLDING A.S. sistemlerinin çalismasina engel olacak yada isleyisini degistirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldiri yaptiginin tespit edilmesi halinde, YILDIRIM HOLDING A.S. kullanicinin kimlik bilgilerini arastirma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkina sahiptir.

7. Internetin yapisi geregi bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksizin dolasabilir ve yetkili olmayan kisiler tarafindan alinip kullanilabilir. Bu sebeplerle dogabilecek olan hiç bir zarar YILDIRIM HOLDING A.S.’un sorumlulugunda degildir.

8.Sitemizi olusturan her türlü materyal, tasarim ve bunlarin düzenlenmesi konusundaki haklar, YILDIRIM HOLDING A.S.’a aittir. Herhangi bir kisi/kurulus, önceden YILDIRIM HOLDING A.S.’un yazili iznini almadikça isbu metaryal, tasarim ve bunlara bagli haklari kullanamaz. Aksi durumda YILDIRIM HOLDING A.S.’un, bu sebeple ugrayacagi tüm zararlar için her türlü talep ve dava haklari saklidir.

9.Kullanicilar ile YILDIRIM HOLDING A.S. arasinda ortaya çikabilecek ihtilaflarda, YILDIRIM HOLDING A.S.’un elektronik kayitlari kesin delil olarak kabul edilmis olup kullanici, isbu maddenin Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu Md 287 geregi delil sözlesmesi niteliginde oldugunu kabul eder.

10.YILDIRIM HOLDING A.S. web sitesi, kullanima iliskin isbu Hukuki Sartlarin herhangi bir maddesini bildirimde bulunmaksizin degistirme, yenileme veya iptal etme hakkina sahiptir. Degistirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldirilan her hüküm, yayin tarihi itibariyle tüm kullanicilar bakimindan hüküm ifade eder.

11.Isbu web sitesi Türk kanunlarina göre kurulup isletilmektedir. Site ile baglantili ihtilaflarin çözümünde Türk kanunlari uygulanacak olup YILDIRIM HOLDING A.S. ve site kullanicilari Istanbul (merkez) mahkeme ve icra dairelerinin yetkisini kabul ederler.

YASAL UYARI

Bu web sitesindeki bilgiler ve dökümanlar güncelligini yitirmis olabilir. YILDIRIM HOLDING A.S., bu bilgileri güncelleyecegine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazi dökümanlarda ileriye dönük görüs ve tahmini rakamlar yer almaktadir. Bunlar, YILDIRIM HOLDING A.S. Yönetiminin gelecekteki duruma iliskin su andaki görüslerini yansitmakta olup sadece belli varsayimlari içermektedir.

YILDIRIM HOLDING A.S. yönetiminden izin alinmadikça, isbu sitede bulunan hiçbir döküman, bilgi, tasarim, logo veya hak sahibi bulundugumuz metaryal, sebebi her ne olursa olsun üçüncü kisilerce kullanilamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amaciyla hazirlanmistir. Web sitesinin veya içeriginin kullanimindan dogan zararlardan YILDIRIM HOLDING A.S. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, hissedari, yöneticisi veya çalisani sorumlu degildir.

  Adres : Meydan Sokak No:1, Beybi Giz Plaza, Katlar: 3-4-6-10-11 34485 Maslak İSTANBUL TÜRKİYE
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2017