YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yılmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Şirketini Satın Aldı   Acı Kaybımız   Demokrasiye sahip çıkıyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatırımına Yılport Holding imza attı   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satın Alımı Mechel`in Krom Varlıkları Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM ŞİRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diğer Uluslararası Madencilik Konferanslarında Boy Gösteriyor   Avrupa`nın en iyi 10 şirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDİNG`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDİNG, ROTAPORT`u Bünyesine Kattı 
 
 Hukuki Şartlar

Aşağıda, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş’ nin (YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.) bu sitenin kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlere ilişkin hükümler düzenlenmektedir. Kullanıcılar işbu siteye girerek aşağıda belirtilen tüm şartları anlamış, kabul etmiş ve onaylamış sayılırlar.

1.Site’deki tüm dökümanlar YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un mülkiyetindedir. Bu dökümanlar, on-line sistemde görüntülebilmeleri için gerekli olması dışında hiç bir şekilde kopyalanamaz, yeniden düzenlenemez / üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısı sadece kişisel kullanım için alınabilir.

2.YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğudan yada dolaylı sonuçlarından YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un sorumlu olmadığını kabul eder.

3.YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. web sitesinde yeralan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca “bilgi”) sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde, web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. yetkililerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.

4.YILDIRIM HOLDİNG A.Ş., sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti sona erdirme ve web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. YILDIRIM HOLDİNG A.Ş., web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmasına rağmen, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

5.Site içerisinde yeralan iletişim bölümünden kullanıcılar tarafından gönderilen bilgiler, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. ile kullanıcı arasındadır. Kişisel bilgiler, mahkeme/savcılık kararları veya kişinin açık-yazılı onayı dışında hiç bir şekilde 3. Kişiler ile paylaşılmayacak, kopyalanmayacak, dağıtılmayacak ve yayınlanmayacaktır.

6. Mahkeme ve/veya savcılıklardan talep gelmesi ve /veya kullanıcının YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu sebeplerle doğabilecek olan hiç bir zarar YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un sorumluluğunda değildir.

8.Sitemizi oluşturan her türlü materyal, tasarım ve bunların düzenlenmesi konusundaki haklar, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’a aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un yazılı iznini almadıkça işbu metaryal, tasarım ve bunlara bağlı hakları kullanamaz. Aksi durumda YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un, bu sebeple uğrayacağı tüm zararlar için her türlü talep ve dava hakları saklıdır.

9.Kullanıcılar ile YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’un elektronik kayıtları kesin delil olarak kabul edilmiş olup kullanıcı, işbu maddenin Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu Md 287 gereği delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder.

10.YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. web sitesi, kullanıma ilişkin işbu Hukuki Şartların herhangi bir maddesini bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihi itibariyle tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

11.İşbu web sitesi Türk kanunlarına göre kurulup işletilmektedir. Site ile bağlantılı ihtilafların çözümünde Türk kanunları uygulanacak olup YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. ve site kullanıcıları İstanbul (merkez) mahkeme ve icra dairelerinin yetkisini kabul ederler.

YASAL UYARI

Bu web sitesindeki bilgiler ve dökümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. YILDIRIM HOLDİNG A.Ş., bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar, YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmakta olup sadece belli varsayımları içermektedir.

YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça, işbu sitede bulunan hiçbir döküman, bilgi, tasarım, logo veya hak sahibi bulunduğumuz metaryal, sebebi her ne olursa olsun üçüncü kişilerce kullanılamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Web sitesinin veya içeriğinin kullanımından doğan zararlardan YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, hissedarı, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.

  Adres : Meydan Sokak No:1, Beybi Giz Plaza, Katlar: 3-4-6-10-11 34485 Maslak İSTANBUL TÜRKİYE
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2017