YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 
 Gizlilik Politikasi

Bu web sitesindeki bilgiler ve bazi dokümanlar güncelligini yitirmis olabilir. YILDIRIM HOLDING A.S. bu bilgileri güncelleyecegine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazi dokümanlarda ileriye dönük görüs ve tahmini rakamlar yer almaktadir. Bunlar Sirket Yönetiminin gelecekteki duruma iliskin su andaki görüslerini yansitmaktadir ve belli varsayimlari içermektedir .

Ancak gerçeklesmeler, ileriye dönük görüsleri ve tahmini rakamlari olusturan degiskenlerde ve varsayimlardaki gelisim ve gerçeklesmelere bagimli olarak farklilik gösterebilecektir.
 
YILDIRIM HOLDING A.S. yönetiminden izin alinmadikça hiçbir logo veya hak sahibi bulundugumuz bilgi üçüncü kisilerce baska ve / veya kötü amaçlarla kullanilamaz.
 
Bu web sitesi bilgilendirme amaciyla hazirlanmistir. Web-sitesinin ve içeriginin kullanimindan dogan zararlardan YILDIRIM HOLDING A.S. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalisani sorumlu degildir.

  Adres : Meydan Sokak No:1, Beybi Giz Plaza, Katlar: 3-4-6-10-11 34485 Maslak İSTANBUL TÜRKİYE
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2018